Ingress Help

Een aanvraag indienen

Richtlijnen voor merk- en fansites

Een heroïsch gevecht is uitgebroken. Het lot van de wereld rust in jouw handen. We hebben jouw creativiteit nodig om de Ingress-beweging uit te breiden.

Onze systemen hebben een verscheidenheid aan websites, fan-art, blogs en wiki's geregistreerd die zijn gemaakt door factieleden van het Verzet en de Verhevenen over de gehele wereld. Het Ingress-team biedt ondersteuning en aanmoedigingen voor spelers overal ter wereld.

Hier zijn een aantal richtlijnen die je kunt volgen om boeiende inhoud te maken voor de Ingress-community:

 • Wiki's en strategiehandleidingen zijn waardevolle bronnen voor nieuwe spelers. Draag bij aan bestaande wiki's wanneer je de kans hebt en help zo andere leden van je factie.
 • Locatierapporten van Ingress helpen andere spelers te leren van jouw ervaring, en gameplay te verbeteren voor zichzelf en voor anderen. Blijf je gameplay-ervaringen delen met de community.
 • Jullie kunst is bijzonder inspirerend. Blijf het verzenden naar de hashtag #Ingress op G+ en ons team zal activeringscodes en andere krachtige wachtwoordzinnen uitdelen aan verdienstelijke leden van onze spelerscommunity. We zullen onze favoriete kunstwerken regelmatig uitlichten op onze G+ pagina.
 • Als je vragen van spelers tegenkomt, kun je ze helpen of verwijzen naar een andere fansite die nuttig zou kunnen zijn.

Als je een fansite, blog of wiki hebt gemaakt voor Ingress, kun je dit hier melden. We zullen je website beoordelen en vermelden als we denken dat deze van belang is voor andere spelers Je ontvangt ook regelmatig speciale updates en berichten over nieuws en geheimen informatie.

Help ons ons merk te beschermen door de onderstaande richtlijnen aan te houden.

Handelsmerken en logo's van Ingress

Onze beschermde handelsmerken en logo's zijn onder andere:

INGRESS

Gebruik deze handelsmerken en logo's niet op je website, sociale-mediasites of op andere items op een manier die verwarring kan veroorzaken.

Onze handelsmerken en logo's gebruiken

We hebben logo's en afbeeldingen ontworpen die je kunt gebruiken om je fansites en sociale-mediasites te promoten. Deze zijn hieronder beschikbaar.

Deze kunnen worden gebruikt op je eigen site en op andere sociale-mediasites om je site te promoten. Deze logo's en afbeeldingen zijn alleen beschikbaar voor gebruik op niet-commerciële fansites en mogen niet worden gebruikt in combinatie met handelswaar, andere commerciële ondernemingen of op een manier die verwarring kan veroorzaken over of je site officieel is.

Fansites

We vinden het heel leuk als je je enthousiasme voor Ingress wilt delen door middel van een fansite. We zijn blij met fansites met discussies en tips over de game, kunst gemaakt door fans en andere informatieve en creatieve inspanningen.

Help ons door ervoor te zorgen dat je geen verwarring veroorzaakt voor andere gebruikers door te impliceren dat je site officieel is, of dat deze is verbonden aan Ingress. Hoewel je onze Ingress-logo's kunt gebruiken om het onderwerp van je fansite aan te geven, moet op je fansite of pagina direct duidelijk worden gemaakt dat het een niet-officiële pagina betreft.

Voorbeelden van naamgevingconventies die we goedkeuren:

 1. Ingress fansite. Niet officieel verbonden aan Ingress of Niantic Labs.
 2. Niet-officiële Ingress-strategiehandleiding
 3. Niet-officiële Ingress-handleiding
 4. Ingress Groningen Verzet G+ groep

Voorbeelden van naamgevingconventies die we niet goedkeuren:

 1. Ingress-handleiding
 2. Ingress-strategiehandleiding
 3. Officiële Ingress Groningen Verzet G+ groep

Registreer of gebruik geen domeinnamen in combinatie met je fansite die verwarring kunnen veroorzaken over of je aan ons verbonden bent (bijvoorbeeld domeinnamen die vergelijkbaar zijn met die van ons, of die de indruk wekken dat ze officiële Ingress-domeinen zijn).

Gebruik ook geen fansite om hacks, cheats of andere materialen te delen die niet zijn toegestaan volgens onze servicevoorwaarden en communityrichtlijnen.

Kunst gemaakt door gebruikers

We zijn erg enthousiast over de stroom aan kunst die voortdurend wordt gepost op onze G+ en Facebook-pagina's. We willen graag dat gebruikers dit blijven posten op onze pagina's en hun fansites.

Handelswaar

Officiële merkproducten van Ingress worden binnenkort verkrijgbaar. We houden je op de hoogte.

Verkoop geen handelswaar met onze handelsmerken, gameafbeeldingen of logo's of met een aangepaste versie van onze handelsmerken of logo's (rechtstreeks of via externe websites zoals CafePress of Zazzle).